SK Benešov 2005

david.ctrnacty@seznam.cz

Nedělní turnaj v S-centru - BRONZ

05.03.2015 19:32

obrázek-8.JPG (2,6 MB) První dva zápasy s Vlašimí a se Sedlčany jsme spíše odbojovali, než že bychom realizovali hru dle našich představ, ale i to se počítá a tak jsme po dramatickém průběhu zápasu s posílenou sestavou Sedlčan byli rádi průběžně za 4 body. Pvní zápas s Viktorkou se nám nevyvedl, kdy k vyššímu skore v náš neprospěch napomohlo jak nevyužití gólovek z prvních minut zápasu, tak i pomalejší rozehrávka našeho gólmana. Na druhou stranu je však třeba i ocenit některé zákroky z říše snů, které lovil Voky z rukávu :)) V tomto zápase se nám nepodařilo přesvědčit, ani bodovat, ale tak to už na turnajích chodí. Za to zápas s Viktrkou Žižkov B, která všechny soupeře bez rozdílu jasně válcovala se vydařil již o poznání lépe. Soupeř sice nekompromisně potrestal obě naše chyby na sto procent a tím nás připravil o dvoubrankové vedení, ale tak už se po chybování stává a spíše je škoda, že jsme nedokázali přetavit alespoň některé z našich šancí v gól a v zasloužené vítězství... Zápas s Voticemi sehráli naši borci s velkým přehledem a byl odměnou divákům za předešlé nervové vypětí :)) Výsledné skóre 9:0 hovoří spíše o exibičním průběhu utkání, ale podstatný byl spíše náš herní projev, kdy se konečně začalo dařit hrát na velikém hřišti, přečíslovat soupeře a nebát se souboje 1:1 v kombinaci se správně načasovanou smrtící přihrávkou...Jakmile si hráči začali věřit, najednou nebylo rozdílu mezi čtyřkami, nebylo dramatických rozdílů mezi výkony jednotlivých hráčů, jako tomu bylo v předchozích zápasech. Krom bojovnosti Kuby Klingera je třeba vyzdvihnout skvělý výkon Adama Rezka nejen na hřišti, ale také v bráně, ale především jeho cit pro hru. Bronzové medaile byly pro všechny hráče zaslouženou odměnou po jejich bojovných výkonech.

Sraz v 8.15 na sportovní recepci v S-centru. S sebou vhodnou obuv na UMT, chrániče, stulpny (ideálně modré), dostatek pití.

Oběd v ceně startovného, startovné 250,- Kč/ hráč. Ukončení turnaje v 15.30 hodin.

Nominace: Marek Čtrnáctý, Jan Dastych, Jakub Klinger, Ondřej Langer, Adam Mrázek, Adam Rezek, Vojtěch Svoboda, Marek Tesáček, Patrik Vrkoslav, náhradník: Filip Vokrouhlík.