TATRANCUP IV.

0. kolo - NE    07.09.2014     10.00 hodin     na hřišti TJ Sokol Libiš

Nominace: Kája, Vojta, Voky, Vrky, Bejk, Pajdy, Adam Mr., Pirát, Čtrny.

SK Benešov x Lety                   4:2

Dobrý vstup do turnaje, ikdyž kluci byli zvláště v první půli nervózní, svázaní a soupeře si spíše oťukávali. Je znatelná kvalita našeho týmu a chuť bojovat. Skóre otevírá po krásné akci a nahrávce Čtrnyho Pirát. Dále skórují Adam, Voky, Vrky. Pajdy je v bráně výbornou oporou týmu, ale těžko plní pokyny trenéra více vystupovat z branky za hrou. Obecně je nám líto pozorovat naše nejšikovnější hráče uvězněné v brance a chceme to změnit.

Vítězný pokřik, krátká pauzička, několik rad a postřehů trenéra a do dalšího zápasu si připomínáme důraz do osobních soubojů a kvalitu převzetí balónu a rozehrávky.

SK Benešov x Kladno               1:2

Branku přebírá Vrky a ihned v prvních minutách zápasu nám komplikuje hru situace, kdy je Vrky otřesen po dělovce soupeře, kterou inkasuje přímo na solar :((( Jeho statečný zákrok zabrání soupeři skórovat, ale po krátkém přerušení hry se nemůžeme vrátit k původnímu. Hráči se sice snaží plnit pokyny trenéra, ale několik nedohraných situací se promítá ve výsledku. Už se těšíme na odvetu, soupeř je hratelný, ale má kvalitu. Možná rozhoduje i počet hráčů na střídání a houževnatost soupeře, ale právě proto jsme tady...

Dobrá konfrontace s kvalitním soupeřem nám ale ubírá spoustu sil. Pirát je vzhledem k zdravotním obtížím poloviční a je to znát i na herním projevu celého týmu.

Góly: Adam Mrázek

SK Benešov x Sokol Libiš          8:0

Borci si napravili chuť do hry a rozstříleli soupeře 8 góly. Pirát si odpočine v brance a přišetří se na zápas se Slaným. Vrky je po zápasu s Kladnem stále nesvůj a druhou půli odpočívá. Je nutno pochválit jeho držení balónu a vytváření šancí se snahou o zakončení. Kluci jej respektují a brzy zaujímá své místo v týmu.    Góly: Kája, Vrky, Voky 2x, Adam, Bejk 3x

Hurá, konečně zápas pauza a tak přichází čas na svačinu a oddech. Za 30 minut nastupujeme k očekávanému zápasu se Slaným, ikdyž v týmu je možno pozorovat několik mladších posil. Navíc víme o jejich klopýtnutí s domácími, tak si věříme...

SK Benešov x SK Slaný             2:2

První poločas vyhráváme 2:0, soupeř stahuje hru na střed hřiště a my se přizpůsobujeme. O přestávce zaujal několik našich hráčů více verbální a teatrální výstup trenéra soupeře, než věcné pokyny našeho trenéra. Do druhé půle vstupujeme laxněji než soupeř, podceníme jeho kvalitu a v prvních 2 minutách inkasujeme 2 rychlé góly po individuálních chybách a vlažném nasazení našich přihlížejících hráčů. Zápas je znovu od nuly a hráči svázáni strachem o výsledek zápasu nedbají předešlých pokynů trenéra. Hraje se kdo z koho... Čtrny je v bráně zklamán a po utkání vytýká hráčům, že mu nepomohli a neubránili volné hráče :((( do brány se jim ale nechce...     Góly: Vrky, Bejk

SK Benešov x Červený Újezd     5:0

Pirát si jde opět odpočinout do brány a od začátku přebíráme režii zápasu. Soupeř s jedním hráčem na střídání již nemá sílu vzdorovat a tak sbíráme další body a jsme rádi, že si po závěrečném hvizdu dáme sprchu a orazíme si po namáhavém výkonu a na slunci odehraném turnaji.

Góly: Bejk 2x, Pajdy 2x, Adam

Hráči odehráli 5 zápasů po 2 x 10 minutách s pauzou mezi 4. a 5. zápasem a výsledným skóre 20:6 a 10 body zaujímají průběžné 2. místo v tabulce. Na oficiálních stránkách turnaje jste se jistě dočetli o odstoupení týmu Sokola Libiš z důvodů staršího hráče v týmu. Proto bylo první kolo anulováno a výsledky nejsou započteny. Na ostro tedy až na druhý pokus v Červeném Újezdu (mezi Hostivicemi a Unhoští)

1. kolo - NE 21.09.2014 - 9.00 hodin - pořádá Červený Újezd

Nominace: Svoboda, Vrkoslav, Mrázek - Vokrouhlík, Pejša, Čtrnáctý - Panták, Hronek - Čmereka

Odjezd v 7.15 od MAxu, resp. sraz v 8.15 na místě. V 9.00 výkop proti Letům. Ukončení 11.45 hodin.