SK Benešov 2005

david.ctrnacty@seznam.cz

Vážení čtenáři,

na základě širšího výběru hráčů zveřejňujeme výběr nominovaných hráčů.
Všem zúčastněným hráčům bychom rádi poděkovali za předvedené výkony, docházku, jejich rodičům za účast a těšíme se na další spolupráci.
Za SK Benešov, David Čtrnáctý, vedoucí RT U9

2005 - užší výběr Ondrášovka 2014.xls (41472)

Organizační: hráči + realizační tým mají ubytování zajištěno přímo na stadionu Slovanu Rosice, včetně plné penze, resp. začínáme v pátek večeří a končíme v neděli obědem. Náklady za ubytování a stravu nepřesáhnou částku 1.400,- Kč za osobu. Pitný režim zajišťuje pořadatel, doporučujeme kapesné ve výši max. 200,- Kč.

Ondrášovka Cup 2014

Pro projekt "Ondrášovky" jsme dali příležitost k reprezentaci našeho klubu i dalším šikovným hráčům z celého okresu. Jedinečná příležitost pro všechny mladé nadějné sportovce okusit prostředí velikého turnaje s možností konforntace s fotbalovou špičkou celé české republiky.

Veškeré informace výběru okresu Benešov pro turnaj kategorie U9, ročníku 2005, který se  koná 31.05. - 01.06.2014 v Rosicích u Brna se dozvíte na těchto stránkách, případně na stránkách https://m.minipripravkavlasim2005.webnode.cz/

Trenéři kategorie U9:

Petr Kotora - tel.: 606 721 371, petr.kotora@antalis.cz

David Čtrnáctý - tel.: 603 248 868, david.ctrnacty@seznam.cz

Vše o organizaci turnaje, propozicích, losu, aj. se dočtete na oficiálních stránkách turnaje ondrasovkafotbal.cz/

Aktualní program:

V pátek 30.05.2014 odpoledne individuálně odjezd na turnaj ( Filip +3, Pajk +3, Čtrnáctý +3, Průša + Majerovi +5), sraz na stadionu Slovan v Rosicích cca v 17.30 hodin, abychom se do 18.00 ubytovali a mohli vyrazit na krátký trénink. 19.00 návrat na chatu, sprcha, večeře, společenské hry, 21.00 večerka.

Ubytování: pokoj č.1 hráči: Majer, Rezek, Tesáček, Toula

pokoj č.2 hráči: Čtrnáctý, Nerad, Panták, Průša

pokoj č.3 hráči: Cettl, Filip, Kameník, Kotora, Pajk, Říha

pokoj č.4 trenéři, doprovod: Filip, Kotora, Pajk

pokoj č.5 trenéři, doprovod: Čtrnáctý, Zákostelský, Průša + 1

Od hráčů a trenérů po příjezdu vyberu poplatek za ubtování a stravu (plná penze, v neděli svačinový balíček na cestu domů) ve výši 1.400,- Kč. Kapesné necháváme na úvaze rodičů, strava, pití zajištěno.

Turnaj je svým programem opravdu náročný, proto doporučuji s sebou borcům přibalit několik sladkých tyčinek, sušenek, pro regeneraci mez zápasy na oba dny. Ovoce - banány, jablka zajistí RT.

Prosím nepodcenit oblečení. Předpověď je všelijaká, tak abychom měli dostatek suchého převlečení a šusťákovou bundu. Dresy zajišťuje RT, každý hráč s sebou povinně kopačky, chránče, 2x stulpny (modré, není podmínkou), míč.

Za elektroniku, hry, telefony, které budou mít hráči s sebou RT neručí!!

Rodiče mají zajištěno ubytování v nedalekém motelu Kobero ( www.kobero.cz ): Majer 2x pá/so, Nerad 2x pá/so, Cettl 2x so, Kameník 1x so. Ubytování uhradí D.Čtrnáctý po příjezdu na stadionu, 410,- Kč osoba/noc včetně snídaně. Následně prosím uhradit za nocleh jemu.